Par mums

Kas mēs esam un ko darām

Baltijas Kalpošanas skolu dibināja Daniels un Damarisa Pedraza (misionāri no Argentīnas) 2009. gadā, kad mācības uzsāka 30 studenti. Kopš tā laika vairāk par 250 studentiem ir pabeiguši šo mācību programmu. Tomēr mūsu stāsts sniedzas vēl tālākā pagātnē. No 1994. gada līdz 2002. gadam šajā ēkā darbojās Latvijas Bībeles koledža. To bija dibinājis misionārs no ASV Terenss Hols (Terence Hall), kur pirmajā mācību gadā studēja 37 studenti.

BSM VADĪBA

Iepazīsties ar mūsu darbiniekiem

Baltijas Kalpošanas skola ir LVDC (Latvijas Vasarsvētku draudžu centra) daļa, tādēļ skolas vadība sastāv no divām daļām — vietējie darbinieki un LVDC mācītāju padome.

Šie ir cilvēki, kas piedalīsies tavā ikdienas dzīvē skolā. Viņu mērķis ir palīdzēt tev noturēt fokusu mācību gada laikā, lai tu varētu gūt lielāku labumu no pavadītā BSM laika.

Mauro Martiness

Direktors

Dzimis Buenosairesā, Argentīnā. Atbrauca uz Latviju 2010. gadā, kur iepazinās ar savu sievu Jūliju. Ieguva maģistra grādu Kristīgajā mācībā 2021. gada novembrī, un viņam patīk iesaistīties diskusijās par teoloģiju, ētiku un apoloģētiku. Steiku, futbola un blūza cienītājs!

Jūlija Martinesa

Administratore

Liepājniece! Viņa ir precējusies ar Mauro kopš 2013. gada, un viņiem ir divi bērni. 2022. gadā pabeidza studijas Ventspils Augstskolā, iegūstot profesionālo bakalaura grādu. Vienmēr pozitīva, patīk iet pastaigās un baudīt mierpilnus pārdomu mirkļus.

Matiass Pesile

Mācību daļas vadītājs

Viņš ir no Patagonijas, Argentīnas dienvidos. Ieguva grādu ģeogrāfijā, vēlāk pabeidza arī teoloģijas institūtu. Pēdējos astoņus gadus viņš ir bijis misionārs, sākumā Polijā un tagad Latvijā. Kafijas mīlis un mate atkarīgais, kaislīgs ceļotājs un amatierfotogrāfs.

Santa Pecile

Studentu koordinators

Viņa ir no Rīgas un viņai ir brīnišķīga meitiņa. Santa ir precējusies ar Matiasu, misionāru no Argentīnas. Viņa ļoti mīl pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Atpūta viņai nozīmē — doties garās pastaigās dabā, lasīt labu kristīgu literatūru vai sarunāties pie kafijas un kanēļmaizītes.

Redzējums

Mūsu mērķis ir kļūt par Kristīgās izglītības centru, kas piedāvā dažādas programmas, lai palīdzētu un sagatavotu kristiešus un līderus Baltijas valstīs un ārpus tām.

Misija

Mēs pastāvam, lai kalpotu draudzēm Baltijas valstīs, palīdzot kristiešiem atklāt savu aicinājumu un to īstenot vietējā kopienā.

Vērtības

Kristus centrēti: mēs esam uzticīgi kristīgai ticībai, kalpojot viens otram pazemībā un izrādot līdzjūtību visiem cilvēkiem.
Izcilība: mēs esam apņēmušies radīt iniciatīvas, kas uzlabos kursu kvalitāti, un attīstīt izcilību, kas iedvesmo mūsu studentus.
Godīgums: mēs vērtējam procesu pārredzamību, atbildīgumu, kas rada briedumu, un pastāvīgu uzticamību.
Sadraudzība: mēs cenšamies veicināt sadraudzību, pastāvīgi radot tādu vidi, kurā katrs jutīsies gaidīts, neatkarīgi no kultūras, valodas, tautības.

Kontakti

Baltic School of Ministry

Copyright © 2023. All rights reserved.