Baltijas Kalpošanas skola

Lai vienam gadam ir nozīme​!

280+ absolvējušie studenti

Atklāj

Jesaja atceras savus pirmsākumus, kā Dieva iecelts pravietis, un apraksta trīs izšķirošas tikšanās: ar Dievu, ar sevi pašu, ar savu misiju. BSM vēlas sniegt tādu pieredzi, kā aprakstīts Jesajas grāmatā 6. nodaļā — nāc un atklāj.

Īsteno

Nāc un kļūsti. Ej un esi. BSM galvenais mērķis ir redzēt, kā tu savā vietējā kopienā piemēro to, ko esi te apguvis. Ej un kalpo apkārtējiem, mīli viņus un rūpējies par viņiem — īsteno.

Sagatavojies

Pateicoties intensīvām iknedēļas mācībām, tu apgūsi Bībeles, teoloģijas un praktiskus priekšmetus, kas tevi mainīs un sagatavos aicinājuma īstenošanai. Esi gatavs ietekmēt sabiedrību, kurā dzīvo — nāc un sagatavojies.

Viens gads visai tavai dzīvei

Veltī vienu gadu, lai pietuvotos Dievam, iedziļinātos Svētajos Rakstos un satiktu mūža draugus. Tas ir viena gada ieguldījums tavās attiecībās ar Dievu, kā augļus tu redzēsi visas dzīves garumā.

Ko mēs piedāvājam

BSM programma nesniedz tikai kristīgo doktrīnu pamatus, bet piedāvā plašu priekšmetu klāstu, kas palīdzēs studentiem stiprināt ticību trīs galvenajās jomās — garīgajās disciplīnās, akadēmiskajā dzīvē un praktiskajā kalpošanā. Mūsu mērķis ir palīdzēt tev likt stiprus ticības pamatus, attīstīt kristīgo raksturu un veidot ilggadējās draudzības.   

Katru dienu BSM tiek atvēlēts laiks lūgšanām (individuāli vai grupās), kā arī Bībeles lasīšanai pēc mūsu izstrādātā plāna, kas palīdzēs tev izlasīt visu Bībeli kamēr mācies šeit. Šīs garīgās disciplīnas ne tikai pārveidos tavu garīgo dzīvi, bet kļūs par ikdienas ieradumu.

23 iknedēļas nodarbības dos stabilus Bībeles un teoloģijas pamatus, kas stiprinās tavu ticību Kristū. Mūsu nolūks ir  nodrošināt praktiskas un pārveidojošas zināšanas, kas sagatavos tevi un veidos tevī stipru kristīgo raksturu.

Mācību gada laikā tu daudz ko dzirdēsi un iemācīsies, bet mūsu programmas galējais mērķis ir, lai tu pielietotu apgūtos jēdzienus un principus. Tādēļ katru gadu BSM organizē misijas braucienus ārpus Baltijas valstu robežām, sniedzot iespēju pielietot iegūtās prasmes unikālā starpkultūru vidē.

Kādēļ izvēlēties mūs

Jau vairāk nekā desmit gadus sagatavojam studentus iet un būt

Kopš 2009. gada BSM sagatavo kristiešus Baltijas Valstīs un ārpus tām. Skolu ir absolvējuši 280+ studenti, ir bijušas iesaistītas 100+ draudzes un pārstāvētas 15+ valstis, un mēs turpinām kalpot draudzēm, sagatavojot kristiešus sava aicinājuma īstenošanai.

Play Video
  Erlands Zaluckis
  Erlands Zaluckis

  2010/2011

  Tas bija brīnišķīgs gads! Gads, kurā Dievs man parādīja tās lietas, kas man ir jāmaina. Bet svarīgākais bija tas, ka tieši šeit es saņēmu apstiprinājumu savam aicinājumam.

   Ragnar Lainesaar
   Ragnar Lainesaar

   2011/2012

   BSM gada laikā man ir bijusi iespēja pieaugt garīgi un atrast savu identitāti Dievā. Es tiku sagatavots kalpošanai, un tagad esmu mācītājs draudzē, kas atrodas Paldiski, Igaunijā.

    Ivita Bombaka
    Ivita Bombaka

    2013/2014

    Lai arī pirms BSM mans kristīgais pamats bija diezgan labs, šeit daudz kas salikās pa plauktiņiem, un mans ticības pamats nostiprinājās tā, ka tik viegli to nevar satricināt!

     Atis Irbe

     2021/2022

     Gads BSM būtiski izmainīs tavu dzīvi. BSM tu sagatavosies, lai īstenotu Dieva aicinājumu tavai dzīvei!

      Estere Turla
      Estere Turla

      2022/2023

      Pateicoties BSM esmu ieraudzījusi Dieva tik daudzšķautņaino raksturu un par to esmu sajūsmā, jo ik dienas staigāt pārliecībā, ka viss man vajadzīgais ir Kristū, ir labākā apziņa.

       Igors Sunītis
       Igors Sunītis

       2022/2023

       Skolā es pazinu, kas ir Dieva mīlestība, tieši šeit es izmainījos uz visiem 180 grādiem. Slava tam Kungam, ka ir tāda skola BSM!

       Liecības

       Ko saka mūsu studenti

       Kontakti

       Baltic School of Ministry

       Copyright © 2023. All rights reserved.