🇱🇻 Šo piektdien raidījumā “Mācies un māci” viesosies Viktors Volčenko. Mērķis rubrikai “Patiesība vai mīts” ir aplūkot dažādus kristiešu pieņēmumus, analizējot tos caur Bībeles skatapunktu.

Šodien mēs runāsim par vārdu “dusmas”. Bieži vien mums ir negatīva pieskaņa šim vārdam, taču daži uzskata, ka ir arī pozitīvas un “pareizas dusmas”. Vai tas ir pareizi? Ko par šo tēmu saka Bībele?

Klausieties tiešraidē Latvijas Kristīgajā radio 2022. gada 18. martā plkst. 17:10. Arhivētais ieraksts pieejams mūsu mājaslapā www.bsmlatvia.lv sadaļā Podcast un Spotify, un Apple Podcast platformās ar nosaukumu “Mācies un māci”.

🇷🇺 В эту пятницу гостем программы  “Учись и учи” будет Виктор Волченко. Цель рубрики “Правда или миф” – рассмотреть различные христианские предположения, проанализировав их с библейской точки зрения.

Сегодня мы поговорим о слове “гнев”. Часто мы придаём негативный оттенок этому слову, но некоторые люди считают, что существует также позитивный и “праведный” гнев. Правильно ли это? Что говорит Библия по этому вопросу?

Слушайте прямую трансляцию на Латвийском христианском радио 18 марта 2022 года в 17:10.

Запись из архива доступна на нашем сайте www.bsmlatvia.lv в разделе Подкаст, а также на платформах Spotify и Apple Podcast под названием “Учись и учи”.