Studentu stāsti

Izlasi to studentu stāstus, kas mācījās BSM, un rodi motivāciju kļūt par mūsu studentu!

Copyright © 2022 BSM All Rights Reserved.

Andrija Judina

2016/2017

Šajā vienā BSM gadā es nostiprināju savas ticības pamatu un pietuvojos tuvāk Dievam. Šeit iemācījos izkāpt no savas komforta zonas, pārlauzt savu lepnumu, lai iemācītos pilnībā paļauties uz Dievu. Arī tajās kalpošanā sfērās, kurās sevi neredzēju spēcīgu, BSM deva man iespēju pa īstam saprast, ka Dievs var lietot ikvienu, piešķirdams Savu spēku.

Ivita Bombaka

2013/2014

BSM mācījos uzreiz pēc vidusskolas. Atceros cik ļoti to negribēju, bet Dievs mani nolika fakta priekšā, un tas gads bija vērtīgāks nekā biju to gaidījusi! Es sapratu un piedzīvoju Dieva mīlestību un to, ka viņam pat sīkumi ir svarīgi. 

Pirms BSM zināju, ka Dievs mīl visus savus bērnus, mani tajā skaitā. Bet to es apzinājos ar prātu. Neskatoties uz visu, ko biju pieredzējusi pirms BSM, Dieva mīlestību nebiju aptvērusi. Bet kurš gan var to aptvert pilnībā?! Kalpošanas skolā piedzīvoju Dieva mīlestību ar sirdi, praktiski un garīgi. Tā no prāta pārgāja uz sirdi, un es ieguvu pilnīgi citu izpratni par Viņa mīlestību. Tas notika caur sīkumiem, piemēram, kādreiz no rīta gribējās šokolādīti, un pirms esmu paspējusi to nopirkt, kāds man istabā ir atstājis šokolādi un iedrošinājuma zīmi, vai, kad nedēļas nogalē gribējās aizbraukt mājās, bet līdzekļu tajā brīdī nebija, kāds atkal atstājis uz galda finanses un zīmīti! Jāpiemetina, ka visās reizēs nevienam skaļi nebiju par tām lietām teikusi! Kursa biedru stāsti un piedzīvojumi ar Dievu lika saprast, cik īpaši Dievs izturas pret katru savu bērnu! Citreiz pat likās, ka nevis tas cilvēks runā ar mani, bet Dievs caur viņu, un atkal stiprina savu mīlestību manī.

Lai arī pirms BSM mans kristīgais pamats bija diezgan labs, šeit daudz kas salikās pa plauktiņiem, un mans ticības pamats nostiprinājās tā, ka tik viegli to nevar satricināt. Šeit piedzīvoju brīnumus, atklāsmes, guvu saprašanu par tik daudzām lietām, kuras vēl šodien palīdz pastāvēt, nešūpoties līdzi katram vējam, bet palikt pie tā, ko Dievs caur Savu Vārdu ir atklājis un mācījis!

Riss Massejs

2016/2017

Man personīgi, laiks BSM bija neticama pieredze. Dievs izmainīja gan manu garīgo dzīvi, gan dzīvesveidu. Piedzīvojot dažāda veida kultūršokus un grūtības, es ļoti iemīlēju Latviju, un šai valstij vienmēr būs vieta manā sirdī.