Principi kā noteikumi

BSM nevēlas dot tev noteikumu sarakstu, bet gan sagaida, ka tu ievērosi šos principus, kas dziļi sakņojas kristīgajās vērtībās. Pievērs uzmanību tam, ko BSM sagaida no studentiem:

  • Garīgā dzīve: paredzams, ka tu jau esi vai drīz būsi kādas vietējās draudzes loceklis. Mēs ticam, ka uzticība vietējai draudzei sniegs tev tādu vidi, kas nepieciešama pastāvīgai ticības augšanai. Tavu uzticību vietējai draudzei BSM uzskata par pamatu, uz kura būvēt.
  • Kalpošana: mēs ticam, ka kalpošana ir vienmēr privilēģija, nevis nasta. Tādēļ sagaidām, ka izrādīsi labu gribu visā — vārdos un darbos, it kā to darītu Dievam (kā Bībele mums māca). Šo principu tu izrādīsi, ar prieku pildot visus darbus: mājasdarbus, uzkopšanu, trauku mazgāšanu utt.
  • Atbildība: proti pārvaldīt savu laiku un ierodies uz visām nodarbībām un citiem ieplānotiem pasākumiem laikā (sk. kalendārs/grafiks). Tev ir pietiekami daudz brīvā laika starp nodarbībām, pasākumiem un citiem pienākumiem.
  • Savstarpēja cieņa: izpaužas, kad tu palīdzi veidot draudzīgu vidi studentiem, darbiniekiem un skolotājiem. Kā students tu pieņemsi BSM darbiniekus par savu autoritāti, kas tev kalpos un palīdzēs noturēt fokusu. Ņem vērā, ka nepiedienīgas uzvedības dēļ tava uzturēšanās BSM var beigties.
  • Akadēmiskais godīgums: izpaužas, kad tu rakstīsi testus, pārbaudes darbus un mājas darbus, ievērojot skolotāju prasības. Bez atrunām, bez viltībām, bez krāpšanās, bet līdzīgi Kristum.
  • Finansiālā atbildība: mūsu attieksmei pret finansēm ir svarīga un norāda uz mūsu briedumu. Šī iemesla dēļ mēs sagaidām, ka tu atbildīgi maksāsi par mācībām savlaicīgi, saprotot, ka šīs prasības neievērošana negatīvi ietekmē skolu. Sīkākai informācijai spied šeit.

Copyright © 2021 BSM All Rights Reserved.