Vadība

Baltijas Kalpošanas skola ir LVDC (Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs) daļa, tādēļ skolas vadība sastāv no divām daļām: vietējie darbinieki un LVDC mācītāju padome.

Iepazīsties ar mūsu darbiniekiem

Šie ir cilvēki, kas piedalīsies tavā ikdienas dzīvē skolā. Viņu mērķis ir palīdzēt tev noturēt fokusu mācību gada laikā, lai tu varētu gūt lielāku labumu no pavadītā BSM laika.

Direktors

Dzimis Buenosairesā, Argentīnā. Atbrauca uz Latviju 2010. gadā, kur iepazinās ar savu sievu Jūliju. Ieguva maģistra grādu Kristīgajā mācībā 2021. gada novembrī, un viņam patīk iesaistīties diskusijās par teoloģiju, ētiku un apoloģētiku. Steiku, futbola un blūza cienītājs!

Administratore

Liepājniece! Viņa ir precējusies ar Mauro kopš 2013. gada, un viņiem ir divi bērni. 2022. gadā pabeidza studijas Ventspils Augstskolā, iegūstot profesionālo bakalaura grādu. Vienmēr pozitīva, patīk iet pastaigās un baudīt mierpilnus pārdomu mirkļus.

Mācību daļas vadītājs

Viņš ir no Patagonijas, Argentīnas dienvidos. Ieguva grādu ģeogrāfijā, vēlāk pabeidza arī teoloģijas institūtu. Pēdējos astoņus gadus viņš ir bijis misionārs, sākumā Polijā un tagad Latvijā. Kafijas mīlis un māte atkarīgais, kaislīgs ceļotājs un amatierfotogrāfs.

Studentu koordinatore

Iepriekš strādāja par medmāsu, tagad Dievs ir vēris durvis kalpošanai BSM! Ļoti patīk ceļot un uzzināt kaut ko jaunu, kā arī tulkot.

Studentu koordinators

Dzimis Dalasā, Teksasā, Atis ir ceļotājs, kas apmeklējis 12 dažādas skolas. 2020. gadā viņš ieguva bakalaura grādu Sporta vadībā Elonas Universitātē. Viņš ir sporta entuziasts, kuram patīk suņi, diendusa, būt aktīvām un dalīties ar Evaņģēliju.

Vasarsvētku draudžu centra vadība

LVDC mācītāju padome atbalsta un pārrauga BSM darbību, sniedzot skolai institucionālu un garīgu atbalstu. Lai uzzinātu vairāk par LVDC, spied šeit.

Bīskaps

Draudzes "Patiesības Vārds" mācītājs (Rīga).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Jaunā Dzīve" mācītājs (Bauska).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Labā Vēsts" mācītājs (Rīga).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Pestīšanas Nams" mācītājs (Jelgava).

Copyright © 2022 BSM All Rights Reserved.