Vadība

Baltijas kalpošanas skola ir LVDC (Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienība) daļa, tādēļ skolas vadība sastāv no divām daļām: vietējie darbinieki un LVDC mācītāju padome.

Iepazīsties ar mūsu darbiniekiem

Šie ir cilvēki, kas piedalīsies tavā ikdienas dzīvē skolā. Viņu mērķis ir palīdzēt tev noturēt fokusu mācību gada laikā, lai tu varētu gūt lielāku labumu no pavadītā BSM laika.

Direktors

Patīk iesaistīties diskusijās par teoloģiju un apoloģētiku, un vispār visu, kas ar to saistīts. Steiku, futbola un blūza cienītājs!

Administratore

VeA studente. Sieva un mamma; vaļasprieks — gulēšana. Vienmēr pozitīva un patīk ceļot.

Studentu mentors

Viņam patīk sapņot, gardā maltīte un futbols. Ļoti patīk runāt par garīgām vērtībām. Viņš mīl Jēzu un savu ģimeni.

Studentu mentore

Viņai patīk lasīt drukātās grāmatas, radīt kaut ko no nekā, izpausties ar krāsām un pētīt puķes. Pasauli viņa uztver kā sarežģītu sistēmu, kur katram elementam ir sava vieta un nozīme.

Mācību daļas vadītājs

Ģeogrāfs, viņa aizraušanās ir teoloģija un misija. Kafijas mīlis, mate atkarīgais. Kaislīgs ceļotājs un amatierfotogrāfs.

Tulce (EN-LV-EN)

Viņai ļoti patīk precizitāte gan sevī, gan citos. Viņu intresē diskusijas par teoloģiskiem jautājumiem, kā arī viņa ir liela miega un ēdiena mīļotāja.

Vasarsvētku apvienības vadība

LVDC mācītāju padome atbalsta un pārrauga BSM darbību, sniedzot skolai institucionālu un garīgu atbalstu. Lai uzzinātu vairāk par LVDC, spied šeit.

Bīskaps

Draudzes "Patiesības Vārds" mācītājs (Rīga).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Jaunā Dzīve" mācītājs (Bauska).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Labā vēsts" mācītājs (Rīga).

LVDC padomes loceklis

Draudzes "Pēstīšanas nams" mācītājs (Jelgava).

Copyright © 2021 BSM All Rights Reserved.