Kristīgās kalpošanas pamati

Lai vienam gadam ir nozīme​

Kristīgās kalpošanas pamati ir viena gada programma, kas ilgst no septembra līdz jūnijam. Pateicoties intensīvām iknedēļas mācībām, mūsu studenti apgūst Bībeles, teoloģijas un praktiskus priekšmetus. Katru gadu studenti no Baltijas valstīm, un ne tikai, kopā ar skolotājiem no visas pasaules skolā rada brīnišķīgu starptautisku vidi, kur ikviens jūtas ērti.

discover_2
Atklāj

Jesaja atceras savus pirmsākumus kā Dieva iecelts pravietis un apraksta trīs izšķirošas tikšanās: ar Dievu, ar sevi pašu, ar savu misiju. BSM vēlas sniegt tādu pieredzi, kā aprakstīts Jesajas grāmatā 6. nodaļā — nāc un atklāj.

discover_3
Īsteno

Nāc un kļūsti. Ej un esi. BSM galvenais mērķis ir redzēt, kā tu savā vietējā kopienā piemēro to, ko esi te apguvis. Ej un kalpo apkārtējiem, mīli viņus un rūpējies par viņiem — īsteno!

discover_1-new
Sagatavojies

Pateicoties intensīvam iknedēļas mācībām, tu apgūsi Bībeles, teoloģijas un praktiskos priekšmetus, kas tevi mainīs un sagatavos aicinājuma īstenošanai. Esi gatavs ietekmēt sabiedrību, kurā dzīvo — nāc un sagatavojies.

discover_4
Viens gads visai tavai dzīvei

Veltī vienu gadu, lai pietuvotos Dievam, iedziļināties Svētajos Rakstos un satikt mūža draugus. Tas ir viena gada ieguldījums tavās attiecībās ar Dievu, kā augļus tu redzēsi visas dzīves garumā.

Kalendārs

Mācību gads ir sadalīts divās daļās:

  1. Pirmais pusgads — laika posmā no septembra pēdējās nedēļas līdz decembra vidum.
  2. Otrais pusgads — laika posmā no janvāra līdz jūnija pirmajai nedēļai (izlaidums).

* Mācību gada atklāšanas un izlaiduma datumi tiks precizēti vēlāk, jo katru gadu tie atšķiras.

Iknedēļas grafiks

BSM notiek 23 nodarbības nedēļā, visas no rīta. Dienas sākas plkst. 7:00 un beidzas ar vakara lūgšanu plkst. 20:00. Pēc pusdienām studentiem ir laiks atpūtai, mācībām, izklaidēm, ja skolā nav ieplānoti citi pasākumi. Tie var būt dievkalpojumi, semināri, pielūgsmes vakari, u.c. Pirmdienās un piektdienās mācību diena ir īsāka.

Principi kā noteikumi

BSM nevēlas dot tev noteikumu sarakstu, bet gan sagaida, ka tu ievērosi šos principus, kas dziļi sakņojas kristīgajās vērtībās. Pievērs uzmanību tam, ko BSM sagaida no studentiem:

  • Garīgā dzīve: paredzams, ka tu jau esi vai drīz būsi kādas vietējās draudzes loceklis. Mēs ticam, ka uzticība vietējai draudzei sniegs tev tādu vidi, kas nepieciešama pastāvīgai ticības augšanai. Tavu uzticību vietējai draudzei BSM uzskata par pamatu, uz kura būvēt.
  • Kalpošana: mēs ticam, ka kalpošana ir vienmēr privilēģija, nevis nasta. Tādēļ sagaidām, ka izrādīsi labu gribu visā — vārdos un darbos, it kā to darītu Dievam (kā Bībele mums māca). Šo principu tu izrādīsi, ar prieku pildot visus darbus: mājasdarbus, uzkopšanu, trauku mazgāšanu utt.
  • Atbildība: proti pārvaldīt savu laiku un ierodies uz visām nodarbībām un citiem ieplānotiem pasākumiem laikā. Tev ir pietiekami daudz brīvā laika starp nodarbībām, pasākumiem un citiem pienākumiem.
  • Savstarpēja cieņa: izpaužas, kad tu palīdzi veidot draudzīgu vidi studentiem, darbiniekiem un skolotājiem. Kā students tu pieņemsi BSM darbiniekus par savu autoritāti, kas tev kalpos un palīdzēs noturēt fokusu. Ņem vērā, ka nepiedienīgas uzvedības dēļ tava uzturēšanās BSM var beigties.
  • Akadēmiskais godīgums: izpaužas, kad tu raksti testus, pārbaudes darbus un mājas darbus, ievērojot skolotāju prasības. Bez atrunām, bez viltībām, bez krāpšanās, bet līdzīgi Kristum.
  • Finansiālā atbildība: mūsu attieksme pret finansēm ir svarīga un norāda uz mūsu briedumu. Šī iemesla dēļ mēs sagaidām, ka tu atbildīgi maksāsi par mācībām savlaicīgi, saprotot, ka šīs prasības neievērošana negatīvi ietekmē skolu.

Maksa

Gads BSM maksā €2300 un sedz:

Tu vari izvēlēties vienu no maksājumu plāniem:

Ja tev ir radušies jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums, mēs tevi uzklausīsim.

Copyright © 2022 BSM All Rights Reserved.